sukces 2

W tym roku szkolnym cieszymy się z osiągnięć naszych uczniów w konkursach przedmiotowych. Szczególnie gratulujemy tym, którzy już są finalistami i  zakwalifikowali się do III etapu:

- Kindze Stępniak z klasy VIII b - matematyka -  opiekun mgr  Joanna Kowalska

- Krzysztofowi Kupczykowi z klasy VIII a - geografia - opiekun mgr  Joanna Latoszek,

- Alicji Sokołowskiej z klasy VIII a - chemia - opiekun mgr Ewa Zaporowska,

- Alexowi  Rychlewskiemu z klasy VII b - język francuski.

Trzymamy kciuki  i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach o tytuł laureata.

Dyrekcja oraz nauczyciele angliści Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach zapraszają uczniów klas VII - VIII do udziału w III Powiatowym Konkursie Mistrz Ortografii Języka Angielskiego „MASTER OF ENGLISH SPELLING"

Konkurs odbędzie się w Szkole Podstawowej w Konopiskach w dn.02.02.2022r.(środa), godzina 11.00, sala nr 31
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 28.01.2022

DATA

PZREDMIOT

GODZINA

21.10.2021

Język polski

9.00

18.10.2021

Matematyka

9.00

20.10.2021

Biologia

9.00

19.10.2021

Język angielski

9.00

20.10.2021

Geografia

9.00

20.10.2021

Chemia

9.00

20.10.2021

Historia

9.00

18.10.2021

Język francuski

13.00

orze 1

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Konopiskach po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny", który w tym roku, z racji na sytuację, odbył się w wersji on-line. Konkurs okazał się znakomitą intelektualną zabawą, wszystkim wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Wyróżnieni uczniowie z naszej szkoły:

Emilia Skalik                  klasa 4         25 punktów    laureat, II miejsce w kraju

Zuzanna Kokot              klasa 4         23 punkty      laureat, IV miejsce w kraju

Aleksandra Popiel         klasa 4         21 punktów    laureat, VI miejsce w kraju

Jakub Filipek                 klasa 4         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Matylda Rydz                klasa 4         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Lena Borek                   klasa 5         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Hubert Popiel                klasa 7         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Alicja  Sokołowska        klasa 7         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Damian Janicki             klasa 7         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Maja Kasińska              klasa 7         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Ewa Kowalik                 klasa 8         22 punkty      laureat, V miejsce w kraju

Dawid Cichoń                klasa 8         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Patryk Frąszczak          klasa 8         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Ksawery Pijet                klasa 8         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Eryk Osadnik                klasa 8         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Konrad Strużykowski    klasa 8         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

I miejsce

Bartosz Grzyb

Nataniel Kędziora

II miejsce

Maja Borowik

Antoni Kott

III miejsce

Daria Frąszczak

Wyróżnienia

Marcelina Zadylak

Julia Kamińska

Jakub Wołczyk

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom!!!