DATA

PZREDMIOT

GODZINA

21.10.2021

Język polski

9.00

18.10.2021

Matematyka

9.00

20.10.2021

Biologia

9.00

19.10.2021

Język angielski

9.00

20.10.2021

Geografia

9.00

20.10.2021

Chemia

9.00

20.10.2021

Historia

9.00

18.10.2021

Język francuski

13.00

orze 1

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Konopiskach po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny", który w tym roku, z racji na sytuację, odbył się w wersji on-line. Konkurs okazał się znakomitą intelektualną zabawą, wszystkim wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Wyróżnieni uczniowie z naszej szkoły:

Emilia Skalik                  klasa 4         25 punktów    laureat, II miejsce w kraju

Zuzanna Kokot              klasa 4         23 punkty      laureat, IV miejsce w kraju

Aleksandra Popiel         klasa 4         21 punktów    laureat, VI miejsce w kraju

Jakub Filipek                 klasa 4         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Matylda Rydz                klasa 4         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Lena Borek                   klasa 5         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Hubert Popiel                klasa 7         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Alicja  Sokołowska        klasa 7         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Damian Janicki             klasa 7         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Maja Kasińska              klasa 7         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Ewa Kowalik                 klasa 8         22 punkty      laureat, V miejsce w kraju

Dawid Cichoń                klasa 8         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Patryk Frąszczak          klasa 8         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Ksawery Pijet                klasa 8         20 punktów    laureat, VII miejsce w kraju

Eryk Osadnik                klasa 8         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

Konrad Strużykowski    klasa 8         19 punktów    laureat, VIII miejsce w kraju

I miejsce

Bartosz Grzyb

Nataniel Kędziora

II miejsce

Maja Borowik

Antoni Kott

III miejsce

Daria Frąszczak

Wyróżnienia

Marcelina Zadylak

Julia Kamińska

Jakub Wołczyk

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom!!!

KATEGORIA I KLASY I-III

I MIEJSCE – AMELIA ZARĘBA ZSP IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W HUTKACH

II MIEJSCE – DOMINIK HOBOT SP W GRODZISKU

III MIEJSCE – LILIANA JABŁOŃSKA SP W LGOCZANCE

WYRÓŻNIENIE JULIA POLESZCZUK ZSP IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W ALEKSANDRII

KATEGORIA II KLASY IV-VI

I MIEJSCE – ALEKSANDRA PRZYBYŁOWICZ ZSP IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W HUTKACH

II MIEJSCE – BŁAŻEJ WÓJCIK  ZSP IM.JANA PAWŁA II W KOPALNI

III MIEJSCE – BARTOSZ OSIŃSKI  ZSP IM. JANA PAWŁA II W KOPALNI

                       WIKTORIA HARABAS SP IM. MARII KONOPNICEKIEJ W JAMKACH - KORZONKU

pisanka

Zapraszamy uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach do udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna”

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu płaskiej pracy plastycznej różnymi technikami. Format pracy A4. Liczymy na Waszą kreatywność.

Wykonane prace należy składać do 20 marca 2021r. u wychowawców klas.