Get ready 4 future - Przygotuj się na przyszłość

etwinning1EU flag Erasmus vect POS

get ready

14 grudnia 2020 roku odbyło sie pierwsze spotkanie online, podczas którego nastąpiło zapoznanie grupy projektowej, dyrekcji wszystkich szkół. 

Podczas spotkania każda grupa zaprezentowała swoją szkołę, oraz omówione zostały zadania wynikające z projektu.

„Get Ready 4 Future" wynika z chęci włączenia nowych technologii do oferty szkoleniowej i edukacyjnej naszych szkół, eksperymentowania z międzynarodową współpracą mającą na celu porównanie najlepszych praktyk w zakresie innowacyjnego uczenia się w celu pokonania barier kulturowych.
W tym celu postanowiono wykorzystać duże zainteresowanie robotyką . Projekt ma na celu pogłębienie wykorzystania kodowania, robotyki edukacyjnej i umiejętności cyfrowych. Kodowanie w kontekście szkolnym staje się coraz bardziej popularne w Europie i staje się praktyką edukacyjną, która zwiększa motywację uczniów, ich zainteresowanie i udział w tematach nauczania i wzmacniania umiejętności interpersonalnych.
W rzeczywistości mówi się o programowaniu, które nie jest celem samym w sobie, ale jest również wykorzystywane do uczenia się nawet przedmiotów pozanaukowych, które prowadzą do rozwoju umiejętności rozwiązywania problemów i tak zwanego „uczenia się przez odkrywanie" poprzez praktyczne i zespołowe eksperymentowanie.

Zapraszamy uczniów klas IV - VIII do udziału w konkursie na projekt LOGA projektu GET READY FOR FUTURE.

Logo ma być  wykonane w formie grafiki komputerowej termin 20.01.2021.

Każdy uczeń może oddać jedną pracę w zapisaną w formacie .jpg lub .pdf w dwu wersjach kolorystycznych -  czarno-biała i kolorowa (max 3 kolory), nagrodą główną będzie TABLET

Prace proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy regulamin w dokumencie poniżej.

Opis projektu znajduje się na naszej stronie http://zskonopiska.pl/erasmus/2018-get-ready-4-future.html