siata

11 lutego w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbyły się półfinały Mistrzostw Powiatu Częstochowskiego w Siatkówce Chłopców. W pierwszym meczu nasza drużyna bardzo szybko i skutecznie rozprawiła się z rywalami z Olsztyna pokonując ich 2-0. W następnym meczu na naszej drodze stanęła drużyna z Borowna, która postawiła naszym siatkarzom wysoko porzeczkę. Pierwszego seta dość niespodziewanie wygrali goście, którzy za sprawą świetnej zagrywki zdemolowali nasze przyjęcie i skuteczny atak. W drugim secie po lekkiej korekcie składu udało się odzyskać kontrolę nad meczem i spokojnie wygrywać drugą odsłonę do 18. Tiea-brek również padł naszym łupem, którego wygraliśmy do 10 i cały mecz 2-1.

Wyniki meczów:
Borowno – Zrębice 2 -0
Konopiska – Olsztyn 2 -0
Zrębice - Olsztyn 2 – 1
Konopiska – Borowno 2 – 1

Klasyfikacja końcowa turnieju eliminacyjnego
1. Konopiska
2. Borowno
3. Zrębice
4. Olsztyn

Gimnazjum Konopiska : Michał Kowalik, Kamil Golis, Tomasz Tomżyński , Bartosz Blukacz, Bartosz Opiłka, Mateusz Opiłka, Kacper Kozłowski, Maciej Przybył, Patryk Musiał, Kordian Ślusarczyk, Sebastian Wiora.
Trener: Tomasz Kupczyk

GALERIA