siata1

8 luty to z perspektywy dzień, jak każdy... ale nie dla naszych siatkarek!

To właśnie wtedy odbył się eliminacyjny turniej do zawodów powiatowych.

Godzina 10:00, zaczęłyśmy. Pierwszym rywalem był zespół z Blachowni. Uśmiechnięte, pewne siebie, skupione i pełne sił wyszłyśmy na boisko. Dałyśmy radę! Mecz zakończył się wynikiem 2:0. :)

Po ciężkim boju był czas na krótką przerwę dla zawodniczek, sędziego i trenerów. W następnym starciu zaprezentowały się zawodniczki ze Starej Huty oraz Blachowni (2-0).

Po dłuższym odpoczynku trzeba było wrócić do gry. Naszym kolejnym przeciwnikiem był team ze Starej Huty. Emocji w meczu nie brakowało. Nerwy i stres ostro dały o sobie znać. Po dwóch długich i męczących setach doprowadziłyśmy do tie-breaka, którego rozstrzygnęłyśmy na swoją korzyść. Końcowy wynik meczu - 2:1.

Zawody pomogli nam wygrać również uczniowie naszej szkoły, którzy wspierali nas powalającym dopingiem. Tym fantastycznym akcentem zakończył się turniej. :)